KONST / Litografier / Färglitografi 10974115
nr 1097 4115
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Lars Melander (f. 1939), "Arvet", signerad, motivet: 51x41
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:13:41
20/3 11:53:54
20 mar
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander